UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/04/05, 04:01 |
| Temperature: | 9.9 °C L: 7.7 °C, H: 15.1 °C |
| Humidity: | 70 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 9 km/hr -- Gust: 17.7 km/hr |


