UVic Science Building
| Date: | 2026/05/13, 16:29 |
| Temperature: | 14.4 °C L: 12.7 °C, H: 23.9 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1015 hPa |
| Insolation: | 234 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 24 km/hr NW Gust: 35.4 km/hr |