UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/04/30, 04:30 |
| Temperature: | 10.0 °C L: 7.7 °C, H: 18.7 °C |
| Humidity: | 89 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1021 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr NE Gust: 4.8 km/hr |


