North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/04/19, 10:07 |
| Temperature: | 13.0 °C L: 7.4 °C, H: 15.9 °C |
| Humidity: | 70 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 238 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr WSW Gust: 3.2 km/hr |


