North Saanich Middle School
| Date: | 2026/05/30, 20:16 |
| Temperature: | 14.0 °C L: 9.7 °C, H: 17.2 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1025 hPa |
| Insolation: | 54 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 8 km/hr N Gust: 11.3 km/hr |