Millard Learning Centre
Millard Learning Centre
Explainer
| Date: | 2026/04/28, 20:17 |
| Temperature: | 12.1 °C L: 9.8 °C, H: 15.0 °C |
| Humidity: | 62 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1026 hPa |
| Insolation: | 7 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NE |
| Inside Temperature: | 20.9 °C |
| Inside Humidity: | 49.0 °% |

