Millard Learning Centre
| Date: | 2026/04/10, 07:38 |
| Temperature: | 6.5 °C L: 5.7 °C, H: 16.1 °C |
| Humidity: | 60 % |
| Dewpoint: | -1 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 23 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WNW |
| Inside Temperature: | 15.2 °C |
| Inside Humidity: | 48.0 °% |