S.M.U.S Community Rowing Centre
S.M.U.S Community Rowing Centre
Explainer
| Date: | 2026/04/05, 02:30 |
| Temperature: | 7.8 °C L: 7.0 °C, H: 16.3 °C |
| Humidity: | 87 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1030 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NW |


