S.M.U.S Community Rowing Centre
| Date: | 2026/05/25, 05:56 |
| Temperature: | 14.3 °C L: 10.7 °C, H: 17.0 °C |
| Humidity: | 71 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1011 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr ENE Gust: 4.8 km/hr |