S.M.U.S Community Rowing Centre
S.M.U.S Community Rowing Centre
Explainer
| Date: | 2026/05/25, 07:08 |
| Temperature: | 13.4 °C L: 11.2 °C, H: 17.0 °C |
| Humidity: | 74 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1010 hPa |
| Insolation: | 32 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr SE Gust: 8.1 km/hr |


