North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/04/21, 03:50 |
| Temperature: | 12.8 °C L: 8.7 °C, H: 20.6 °C |
| Humidity: | 73 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1008 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 3 km/hr W Gust: 4.8 km/hr |


