North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/05/12, 11:13 |
| Temperature: | 20.0 °C L: 10.3 °C, H: 20.1 °C |
| Humidity: | 49 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1012 hPa |
| Insolation: | 735 W/m2 |
| UV Index: | 4 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 6 km/hr N Gust: 9.6 km/hr |


