North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/05/12, 10:11 |
| Temperature: | 18.0 °C L: 10.3 °C, H: 19.9 °C |
| Humidity: | 54 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 621 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr NNW Gust: 6.4 km/hr |


