North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/05/16, 13:37 |
| Temperature: | 13.1 °C L: 7.9 °C, H: 13.5 °C |
| Humidity: | 64 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 1055 W/m2 |
| UV Index: | 4 |
| Rain: | 0.51 mm |
| Wind Speed: | 11 km/hr ENE Gust: 16.1 km/hr |


