North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/04/01, 00:43 |
| Temperature: | 7.2 °C L: 7.2 °C, H: 7.3 °C |
| Humidity: | 76 % |
| Dewpoint: | 3 °C |
| Pressure: | 1003 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 5 km/hr WSW Gust: 8.1 km/hr |


