North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/05/19, 03:48 |
| Temperature: | 12.2 °C L: 10.2 °C, H: 18.0 °C |
| Humidity: | 78 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 7 km/hr WSW Gust: 9.6 km/hr |


