UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/05/20, 18:42 |
| Temperature: | 18.4 °C L: 9.9 °C, H: 20.3 °C |
| Humidity: | 55 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 235 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 3 km/hr W Gust: 6.4 km/hr |


