UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/05/20, 19:41 |
| Temperature: | 18.6 °C L: 9.9 °C, H: 20.3 °C |
| Humidity: | 54 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 128 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 3 km/hr NW Gust: 4.8 km/hr |


