Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/02, 05:16 |
| Temperature: | 4.8 °C L: 4.8 °C, H: 8.1 °C |
| Humidity: | 96 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1006 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


