Discovery Elementary School
| Date: | 2026/05/16, 05:58 |
| Temperature: | 7.0 °C L: 6.7 °C, H: 12.9 °C |
| Humidity: | 85 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 7 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |