Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/16, 06:43 |
| Temperature: | 6.1 °C L: 6.1 °C, H: 12.9 °C |
| Humidity: | 87 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1018 hPa |
| Insolation: | 16 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


