Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/30, 10:12 |
| Temperature: | 15.7 °C L: 8.0 °C, H: 18.6 °C |
| Humidity: | 45 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 509 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


