Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/16, 07:35 |
| Temperature: | 6.6 °C L: 5.9 °C, H: 12.9 °C |
| Humidity: | 88 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1018 hPa |
| Insolation: | 30 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


