Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/22, 19:14 |
| Temperature: | 23.6 °C L: 9.5 °C, H: 24.6 °C |
| Humidity: | 52 % |
| Dewpoint: | 13 °C |
| Pressure: | 1009 hPa |
| Insolation: | 222 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


