John Stubbs Memorial School
John Stubbs Memorial School
Explainer
| Date: | 2026/05/11, 22:57 |
| Temperature: | 13.2 °C L: 9.2 °C, H: 17.7 °C |
| Humidity: | 55 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NNW |


