John Stubbs Memorial School
| Date: | 2026/05/20, 05:23 |
| Temperature: | 9.8 °C L: 9.8 °C, H: 17.3 °C |
| Humidity: | 1 % |
| Dewpoint: | -44 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WNW |