Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/05/02, 01:56 |
| Temperature: | 16.9 °C L: 12.5 °C, H: 22.2 °C |
| Humidity: | 55 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 8 km/hr N Gust: 20.9 km/hr |


