Vancouver Island University
| Date: | 2026/05/16, 14:53 |
| Temperature: | 13.2 °C L: 7.4 °C, H: 14.7 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1018 hPa |
| Insolation: | 327 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |