Saturna Elementary School
Saturna Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/02, 05:53 |
| Temperature: | 6.6 °C L: 5.8 °C, H: 10.1 °C |
| Humidity: | 0 % |
| Pressure: | 1006 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE |


