Saturna Elementary School
| Date: | 2026/04/03, 15:18 |
| Temperature: | 13.3 °C L: 7.2 °C, H: 15.1 °C |
| Humidity: | 21 % |
| Dewpoint: | -9 °C |
| Pressure: | 1028 hPa |
| Insolation: | 317 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE |