Saturna Elementary School
Saturna Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/02, 07:27 |
| Temperature: | 5.9 °C L: 5.9 °C, H: 10.1 °C |
| Humidity: | 0 % |
| Pressure: | 1007 hPa |
| Insolation: | 9 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE |


