North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/05/16, 11:38 |
| Temperature: | 13.2 °C L: 7.9 °C, H: 13.3 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 860 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 6 km/hr ESE Gust: 9.6 km/hr |


