S.M.U.S Community Rowing Centre
S.M.U.S Community Rowing Centre
Explainer
| Date: | 2026/05/17, 05:51 |
| Temperature: | 6.1 °C L: 6.1 °C, H: 14.4 °C |
| Humidity: | 89 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1031 hPa |
| Insolation: | 10 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr -- Gust: 4.8 km/hr |


