Butchart Gardens
| Date: | 2026/05/11, 21:44 |
| Temperature: | 13.8 °C L: 8.7 °C, H: 20.9 °C |
| Humidity: | 73 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1015 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |