Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/04/18, 20:22 |
| Temperature: | 12.3 °C L: 4.1 °C, H: 15.2 °C |
| Humidity: | 75 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1011 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr N |


