Marigold Elementary School/Spectrum High School
Marigold Elementary School/Spectrum High School
Explainer
| Date: | 2026/05/13, 11:08 |
| Temperature: | 14.3 °C L: 14.3 °C, H: 23.1 °C |
| Humidity: | 64 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1009 hPa |
| Insolation: | 144 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |


