Longacre
Longacre
Explainer
| Date: | 2026/04/12, 06:58 |
| Temperature: | 8.2 °C L: 6.7 °C, H: 11.9 °C |
| Humidity: | 97 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1007 hPa |
| Insolation: | 8 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr W |
| Inside Temperature: | 19.1 °C |
| Inside Humidity: | 59.0 °% |

