Marigold Elementary School/Spectrum High School
Marigold Elementary School/Spectrum High School
Explainer
| Date: | 2026/04/19, 11:31 |
| Temperature: | 17.0 °C L: 11.2 °C, H: 17.7 °C |
| Humidity: | 51 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1010 hPa |
| Insolation: | 692 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NE |


