Marigold Elementary School/Spectrum High School
Marigold Elementary School/Spectrum High School
Explainer
| Date: | 2026/05/17, 10:26 |
| Temperature: | 13.5 °C L: 4.8 °C, H: 13.5 °C |
| Humidity: | 64 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1024 hPa |
| Insolation: | 674 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr E |


