Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/05/16, 23:15 |
| Temperature: | 6.9 °C L: 6.9 °C, H: 13.2 °C |
| Humidity: | 91 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1019 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 8.64 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr SSE Gust: 3.2 km/hr |


