Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/05/17, 08:34 |
| Temperature: | 10.2 °C L: 3.9 °C, H: 13.2 °C |
| Humidity: | 88 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 418 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr ENE |


