Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/04/01, 22:15 |
| Temperature: | 6.5 °C L: 5.4 °C, H: 8.9 °C |
| Humidity: | 93 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 996 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |


