Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/04/03, 16:54 |
| Temperature: | 12.2 °C L: 6.7 °C, H: 13.2 °C |
| Humidity: | 73 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1026 hPa |
| Insolation: | 139 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SE |


