Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/02, 00:50 |
| Temperature: | 7.0 °C L: 6.4 °C, H: 9.1 °C |
| Humidity: | 89 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1002 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NNW |


