Longacre
Longacre
Explainer
| Date: | 2026/04/15, 06:28 |
| Temperature: | -0.8 °C L: -0.8 °C, H: 7.9 °C |
| Humidity: | 95 % |
| Dewpoint: | -2 °C |
| Pressure: | 1011 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |
| Inside Temperature: | 18.4 °C |
| Inside Humidity: | 56.0 °% |

