Longacre
Longacre
Explainer
| Date: | 2026/05/12, 11:27 |
| Temperature: | 20.5 °C L: 7.0 °C, H: 22.2 °C |
| Humidity: | 50 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 838 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr E Gust: 4.8 km/hr |
| Inside Temperature: | 19.7 °C |
| Inside Humidity: | 60.0 °% |

