Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/19, 10:19 |
| Temperature: | 14.5 °C L: 6.2 °C, H: 16.8 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1009 hPa |
| Insolation: | 678 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NE |


