Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/05/02, 01:44 |
| Temperature: | 16.1 °C L: 8.8 °C, H: 21.3 °C |
| Humidity: | 54 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 3 km/hr NW Gust: 11.3 km/hr |


