Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/05/13, 02:47 |
| Temperature: | 15.3 °C L: 8.3 °C, H: 24.6 °C |
| Humidity: | 58 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1008 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S |


