Tillicum Elementary School
Tillicum Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/19, 10:25 |
| Temperature: | 16.3 °C L: 11.6 °C, H: 17.0 °C |
| Humidity: | 48 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1008 hPa |
| Insolation: | 576 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NE |


